Loading…

Para se të kërcente nga Ura e Fshejtë, 79-vjeçari i shkroi mesazh vajzës së tij

  • 01/12/2018 | 09:56

Para se të kërcente nga Ura e Fshejtë, 79-vjeçari i shkroi mesazh vajzës së tij

Gjatë ditës së djeshme në Gjakovë është gjetur një trup i pajetë tek Ura e Fshejtë.​ Ndërsa prokuroria, ka bërë të ditur se aty ka ndodhur një vetëvrasje.


Viktima H.A, para se të hidhej nga ura, i ka dërguar një mesazh vajzës së tij për ta njoftuar atë se do t’i jepte fund jetës së tij.

Sipas zëdhënëses së Prokurorisë Yllka Shehu, dyshohet se viktima ka kërkuar nga vajza e tij që të shkojë tek ura për ta marrë automjetin e tij.

Bëhet e ditur tashmë se viktima është personi H.A, i lindur në vitin 1939, të cilin zyrtarët policor e kishin gjetur në sipërfaqen e ujit, raporton kallxo.com.

Trupi i të njëjtit, me urdhër të prokurorit të shtetit i është kthyer familjarëve të tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë