Loading…

Paralajmërim nga Ministria e Shëndetësisë: Vala e re e koronavirusit është e pashmangshme

  • 01/11/2021 | 15:27

Paralajmërim nga Ministria e Shëndetësisë: Vala e re e koronavirusit është e pashmangshme

Ministria e Shëndetësisë përmes një njoftimi për qytetarë ka bërë të ditur se vala e re e koronavirusit është e pashmangshme, shkruan Gazeta Metro.


Ministria ka apeluar tek qyetetarët që të vaksinohen me vaksinën anti-COVID.

Njoftimi i plotë:

VALA e re është e pashmangshme, #Vaksinohuni.
➡ÇDO QYTETAR MBI MOSHËN 18 VJEÇARE MUND TË VAKSINOHET!
➡LLOJIN E VAKSINËS MUND TA ZGJEDHËSH!
➡NËSE KENI APLIKUAR MË HERËT, CAKTO TERMININ! / gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë