Loading…

Paraqitja ikonike e Rihanna’s në ‘Met Gala 2015’: Këngëtarja tregoi si u ndie në ato momente

  • 31/07/2020 | 17:40

Paraqitja ikonike e Rihanna’s në ‘Met Gala 2015’: Këngëtarja tregoi si u ndie në ato momente

Ylli i muzikës pop, Rihanna ka realizuar së fundmi një intervistë për “Access Hollywood”. Ajo promovoi linjën e saj të re “Fenty Skin”, por gjithashtu foli edhe për paraqitjen e saj në “Met Gala 2015”.


32-vjeçarja u cilësua si një nga personazhet me veshjen më të mirë. Rihanna parakaloi në tapetin e kuq, me një fustan të verdhë të dizejnuar nga stilisti kinez, Guo Pei, por bëri të ditur se veshja i paraqiti mjaft probleme.

Mbaj mend që kisha frikë aq shumë sa të dilja nga ajo makinë sepse ndjehesha si një klloun. Njerëzit do të qeshnin me mua”.

Në atë kohë, të shumta ishin edhe komentet në rrjetet sociale, ku veshja e Rihannës u shndërrua në meme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë