Loading…

Paraqitje mbresëlënëse nga Ballkani, rikthen rezultatin kundër Sivasspor

  • 06/10/2022 | 19:21

Paraqitje mbresëlënëse nga Ballkani, rikthen rezultatin kundër Sivasspor

Ballkani ka kaluar në avantazh kundër Sivasspor me anë të mbrojtësit të krahut të majtë, Arbër Potoku, transmeton Gazeta Metro.


Në minutën e 30’të Potoku shënoi nga brenda zonës, ku nuk e pati shumë të vështirë të mposht portierin kundërshtar, Ali Sasal Vural.

Kujtojmë se përveç Ballkanit dhe Sivasspor në këtë grup janë edhe Slavia Prague dhe CFR Cluj.

Rezultati momental 1-2. /gazetametro.net

SUUUPEEER GOOOL, Armend Thaqi ‘bombardon’ portën e Sivasspor

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë