Loading…

Parashikimi i motit në Kosovë

  • 30/10/2021 | 08:05

Parashikimi i motit në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se edhe sot mbi vendin tonë do të mbretërojë mot kryesisht i ngjashëm.

Në mëngjes parashihet të ketë mjegull, kryesisht nëpër ultësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-16 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i jugperëndimit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë