Loading…

Parashikimi i motit në Kosovë

  • 29/12/2016 | 07:59

Parashikimi i motit në Kosovë

Moti sot në Kosovë, e enjte 29 dhjetor 2016 parashikohet të jetë mot me vranësira dhe reshje bore.


Era do fryj nga Veriu 20 deri 50 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga -6-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri -2-C.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë