Loading…
Parashikimi i motit për ditën e sotme
  • 11/08/2018 | 00:03

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Sot pritet që moti të vazhdojë të jetë me diell.


Moti parashihet të jetë i nxehtë, paradite kryesisht me diell, ndërsa pasdite kryesisht vranët.

Në perëndim të vendit rreth viseve malore mundësi për reshje lokale shiu dhe bubullima. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë