Loading…

Parashikimi i motit për ditën e sotme

  • 23/05/2020 | 23:39

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Prishtina Weather ka treguar se parashikimi i motit për ditën e sotme do të jetë me vranësira, shkruan Gazeta Metro.


Dita kryesisht do të karakterizohet më e ftohtë, ndërsa pasdite dhe në mbrëmje do të ketë reshje të dobëta shiu, vende-vende të shoqëruara me ndonjë bubullimë.

Temperatura minimale pritet të jetë 7 gradë Celcius, ndërsa ajo maksimalja 19 gradë Celcius.

Shtypja atmosferike do të mbetet në vlera normale 1021mb, e deri në fund të javës do të mbesë në këto vlera. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë