Loading…

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

  • 24/12/2016 | 23:22

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Mbrëmja e Vitit të Ri nuk parashikohet që të ketë shira, por pritet të rikthehet i ftohti siberian. Metereologët parashikojnë që temperaturat në të gjithë vendin do të jenë nën 0.


Sipas “Meteoalb”, “java tjetër do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të cilat në veri dhe verilindje do të shoqërohen me reshje të pakta dëbore.

Që nga dita e mërkurë dhe deri në fund të vitit duke përfshirë edhe natën e Vitit të Ri do të jemi në ndikimin e motit të kthjellët por të ftohtë. I ftohti siberian pritet të vijë nga e mërkura.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë