Loading…
Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim |TABELA
  • 14/03/2019 | 23:46

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim |TABELA

Gjatë ditëve në vijim pritet përmirësim i motit, ndërsa në fundjavë më ngrohtë dhe me diell, transmeton Gazeta Metro.


Temperaturat minimale do të luhaten nga -2C deri në 5C, e maksimalet nga 10C, do të rriten deri në 19C.

Parashikimi më i detajuar:

15.03 – Më butë, vransira dhe intervale me diell.

16.03 – Butë, në mëngjes pjesërisht vranët, e gjatë ditës kryesisht me diell.

17.03 – Ngrohtë, kthjellët dhe me diell.

18.03-19.03 – Ngrohtë, kryesisht me diell.

Do të fryj erë mesatarisht e fuqishme kryesisht nga jugperëndimi 4-10m/s. Ndërsa shtypja atmosferike do të luhatet kryesisht rreth vlerave normale./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]t
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë