Loading…
Parashikimi i motit për sot, fillon vera e vërtetë
  • 09/07/2018 | 23:57

Parashikimi i motit për sot, fillon vera e vërtetë

Të martën do të ketë mot me vranësira, me temperaturat maksimale që nuk pritet të kalojnë mbi 23 gradë Celcius.


Reshje lokale të shiut pritet të ketë prej orës 13 deri në ora 15.

Ndërkaq nga e mërkura do të fillojë ngritja e temperaturave.

Të enjten maksimalja do të arrijë deri në 29 gradë, ndërsa reshje eshiut do të rikthehen javën tjetër. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë