Loading…

Parashqevi Simaku në gjendje të rëndë shëndetësore

  • 30/12/2016 | 10:04

Parashqevi Simaku në gjendje të rëndë shëndetësore

Këngëtarja e njohur e viteve 80-90, duket se ka probleme të mëdha me shëndetin.

Raportohet se ajo po vuan nga një sëmundje e rëndë.

Këngëtarja e “E duam lumturinë” e cila u dallua për zërin dhe paraqitjen e saj skenike, ishte shumë e dashur për rininë e atyre viteve, por ajo vendosi të ikte nga Shqipëria drejt Amerikës pikërisht në ditët e saj më të mira në karrierë./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë