Loading…

Paris Hilton dhe Britney Spears kanë zbuluar selfie-n?

  • 21/11/2020 | 21:24

Paris Hilton dhe Britney Spears kanë zbuluar selfie-n?

Paris Hilton ka “shenuar” 14-vjetorin e momentit në të cilin, sipas Hilton, ajo dhe pop-ylli Britney Spoears e kanë zbular Selfie-n. Transmeton Gazeta Metro


Paris Hilton, tani 39-vjeçare ishte njëra prej super-yjeve të para të “reality TV” dhe e cila ka hapur rrugë për krijimin e personazheve siç janë Kardashianët, ka publikuar një fotografi nga viti 2006 në të cilën shihen ajo dhe ylli i pop-it në atë kohë Britney Spears – duke thënë se ky është momenti kur “Dy legjendat” zbuluan Selfien-n.

Pop-Ylli Spears, dhe Paris Hilton, njihen si mike shumëvjeçare dhe me vite përshkruheshin si “të pandashme” madje, shpesh herë ishin edhe në shoqërinë e aktores së dashur për të rinjët, Lindsey Lohan.

Në disa nga komentuesit e kanë pyetur për luften që po hëhet nëper gjykata mes Britney dhe Jamie, babit së saj, Hilton nuk deshironë të diskutoj rreth kësaj çështje përveç se babai shoqes time, filloji të kontrollojë më shumë se 60 milionë dollar të pasurisë së saj. Transmeton gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë