Loading…
Parkim se jo mahi, i lumtë! (VIDEO)
  • 23/10/2018 | 15:32

Parkim se jo mahi, i lumtë! (VIDEO)

Në Kinë kamerat e sigurisë kanë shënuar me gjasë tentimin më të keq ndonjëherë të parkimit të makinës.

Nuk dihet se a është lënduar vozitësi, por ia ka dalë të dëmtojë tri makina dhe murin e garazhit, transmeton gazetametro.net.

Shikojeni se si i ka shkuar përdore kjo:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë