Loading…

Parkoi veturën keq, ja çfarë i bënë (VIDEO)

  • 26/12/2016 | 17:06

Parkoi veturën keq, ja çfarë i bënë (VIDEO)

Të gjesh parking është bërë e vështirë këto ditë, në çdo vend të botës. Dhe për këtë arsye, parkingu mund të jetë një ankth i vërtetë, shkruan gazetametro.net.

Një shofer i pakujdesshëm, pasi nuk mundi të gjente parking për veturën e tij, e parkoi atë në një vend jo të duhur. Video e postuar nga CCTV News, tregon mënyrën se si pastruesi menaxhon me situatën, kur has në veturën e parkuar në mënyrë jolegale, duke vënë koshat e plehrave një nga një përreth veturës.

Videoja ka marrë pëlqime, shpërndarje, të qeshura dhe komente të panumërta nëpër rrjetet sociale./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë