Loading…

Partia e Veton Berishës i jep përkrahje Shaqir Totajt për balotazh

  • 06/11/2021 | 14:06

Partia e Veton Berishës i jep përkrahje Shaqir Totajt për balotazh

Kandidati për kryetar te Prizrenit nga radhët e PDK-së, Shaqir Totaj, ka marrë përkrahje edhe nga Veton Berisha i Partisë Liberale Egjiptiane për balotazhin e 14 nëntorit.

Totaj u shpreh falënderues për mbështetjen e Berishës dhe besimin në programin e tij.

“Përkrahjen për balotazh e kam siguruar edhe nga Partia Liberale Egjiptiane, e cila u bë pjesë e vizionit për ndryshim që së bashku me qytetarët do të fitojë me 14 nëntor. Falënderoj kryetarin e PLE, Veton Berisha, për besimin në programin tonë dhe mbështetjen për të qeverisur mirë e përgjegjshëm në Prizren. Së bashku ndërtojmë Prizrenin e të gjithëve.” shkroi Totaj në një postim në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë