Loading…

Partneri i Genta Ismajlit, Huseyin Usta realizon tatuazh simbolin e shqiponjës në trup

  • 20/05/2022 | 23:30

Partneri i Genta Ismajlit, Huseyin Usta realizon tatuazh simbolin e shqiponjës në trup

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është duke e shijuar pafundësisht ndjenjën e mëmësisë.


Sivjet, ajo dhe partneri i saj, biznesmeni turk Huseyin Usta, u bënë prindër për herë të parë.

Çifti u bënë prindër të binjakëve: djalë dhe vajzë, të cilët i pagëzuan me emrat Ivy Blue dhe Icon.

Ndonëse i përkasin etnive të ndryshme, çifti Ismajli dhe Usta kanë gjetur më së miri gjuhën e përbashkët mes tyre.

Madje si shenjë respekti për atdheun e gruas së tij, Huseyin ka realizuar tatuazh në krahun e tij simbolin e shqiponjës.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes publikimit të një fotografie në llogarinë zyrtare në Instagram, ku shihet duke mbajtur në krah vajzën e tij.

Në shpatullën e djathtë vërehet qartë simboli i shqiponjës dy-krenare, të cilën biznesmeni turk duket se e ka realizuar kohëve të fundit.

Çifti përndryshe bëjnë një jetë mes tri shteteve: Zvicrës, Kosovës dhe Turqisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë