Loading…

Partnerja e Ronaldos e nis verën me imazhet më të ‘nxehta’ në pushime

  • 04/07/2020 | 23:14

Partnerja e Ronaldos e nis verën me imazhet më të ‘nxehta’ në pushime

Georgina vazhdon të paraqitet joshëse nga pushimet.


Georgina Rodriguez ditët e fundit ka publikuar imazhe të njëpasnjëshme nga jahti luksoz, shkruan lajmi.net.

Në disa prej fotove, ajo u shfaq me fustane elegante, ndërsa në të tjerat bukuroshja tregon trupin në bikini.

Në dy fotografitë e reja, Georgina kishte veshur një palë bikini të zeza, duke treguar sërish fizikun e përsosur.

Ajo u fotografua duke u freskuar në det në ditë me diell, teksa po bëhej gati për t’u rikthyer në jaht.

 

View this post on Instagram

 

Estos son los ojitos que le pongo al amor de mi vida 🤪…🧜🏽‍♀️❤️…#amote

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

 

View this post on Instagram

 

Grande es aquel que para brillar no necesita apagar la luz de otros 🌅…❤️ #love #goodvibes

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë