Loading…

Pas 23 viteve martesë: Gruaja i kërkon divorc Dr. Dre

  • 29/06/2020 | 20:35

Pas 23 viteve martesë: Gruaja i kërkon divorc Dr. Dre

Gruaja e reperit dhe producentit të mirënjohur Dr. Dre, Nicole Young, raportohet se ka paraqitur kërkesën për divorc.


TMZ raporton se Young, 50 vjeçare, i kërkoi divorcin Dre-s të hënën, duke përmendur ndryshimet kontradiktore, transmeton KOHA.

Ata janë të martuar që 24 vjet, derisa kanë dy fëmijë, të bijën Truly Young, 19 vjeçare dhe të birin Truice Young, 23 vjeçar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë