Loading…
Pas aksidentit me makinë, humb jetën aktori i njohur komedian |FOTO
  • 12/10/2018 | 07:27

Pas aksidentit me makinë, humb jetën aktori i njohur komedian |FOTO

Mohammad bin Rafea humbi jetën tragjikisht në një aksident me makinë që ndodhi mbrëmjen e së dielës në zonën e Hailit.

Vdekja e aktorit të njohur  u konfirmua nga vëllai i tij, Abdul Khaliq në një postim prekës në Twitter.

Lajmi i vdekjes së parakohshme preku mijëra fansa që shprehën ngushëllimet e tyre në rrjete sociale. Një prej ndjekësve rrëfeu se çfarë kishte bërë komediani vetëm pak orësh para ngjarjes tragjike.

“Lajm shokues! Para disa orësh, ai po filmonte në Snapchat dhe nuk kishte asgjë të gabuar. Tani dëgjojmë lajmin e vdekjes së tij, një ndjenjë e çuditshme. Kjo dëshmon pasigurinë e jetës, që mund të marrë fund sa hap e mbyll sytë”, shkruajti fansi i Mohammad.

Rafea bë viral me videot e tij në rrjete sociale ku ka folur për tema që prekën të gjithë botën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë