Loading…
Pas aksidentit ndërron jetë reperi i njohur
  • 10/02/2019 | 16:44

Pas aksidentit ndërron jetë reperi i njohur

Ndërron jetë reperi i njohur amerikan Cadet, pasi që pësoi aksident derisa po shkonte në një concert në Staffordshire, transmeton Gazeta Metro


Ai ka ndërruar jetë pas aksidentit dhe lajmin e hidhur e kanë dhënë familjarët e tij të nëpërmjet një postimi në Facebook.

“Ne, familja e Blaine Cameron Johnson, i njohur ndryshe si Cadet po ndajmë me ju një lajm të trishtuar. Gjatë orëve të parë të mëngjesit të 9 shkurtit Cadet ka vdekur,”, thuhet në njoftim.

Ndërsa menaxheri i reperi tha se ai ishte pasagjer në një taksi./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë