Loading…

Pas BBVK-së, Vedat Bajrami nis xhirimet e serialit të ri

  • 24/03/2023 | 17:16

Pas BBVK-së, Vedat Bajrami nis xhirimet e serialit të ri

Ish konkurrenti finalist i Big Brother VIP Kosova, komediani Vedat Bajrami ka paralajmëruar projektin e tij më të ri në sferën e aktrimit.


Përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, Vedati ka ndarë një fotografi nga shesh xhirimet e serisë më të re, në të cilën pritet të shfaqet ai.

“Së shpejti, gati për xhirimet e serialit të ri në nivel tjetër”, ka shkruar Bajrami në mbishkrimin e postimit.

Përndryshe, Vedati ishte konkurrenti i dytë më i votuar pas fituesit të BBVK-së, Stresit, teksa aventurën e tij televizive brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh” e kishte nisur disa javë pas fillimit të spektaklit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë