Loading…

Pas betejës politike, Duda Balje i çon mesazh Adriana Hoxhiqit

  • 07/05/2021 | 23:27

Pas betejës politike, Duda Balje i çon mesazh Adriana Hoxhiqit

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje e ka një mesazh për Adriana Hoxhiq pas dramës për mandatin e deputetes nga radhët e komunitetit boshnjak.


Balje u pyet se çka do t’i thoshte sot Adriana Hoxhiqit, e cila për pak i mori ulësen në Kuvend, ajo u shpreh:

“Ta kam kallxu qejfin”, tha Balje për Prive.

Definitivisht Balje ia ka “treguar qejfin” falë vendimit të gjykatës që i pezulloi votat e Adriana Hoxhiq në komunat me shumicë serbe, detaj që u konfirmua në disa shkallë të sistemit të drejtësisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë