Loading…

Pas daljes nga VV, edhe Besa Baftiu lëshon ‘mjekër’

  • 10/04/2018 | 09:44

Pas daljes nga VV, edhe Besa Baftiu lëshon ‘mjekër’

Pothuajse gjithë deputetë e Grupit të Pavarur kanë ndryshuar pamjen që nga largimi prej Lëvizjes “Vetëvendosje”.


Të njëjtit mund t’i shohim në Kuvend me pamje të re në fytyrë duke lëshuar mjekra.

Ky veprim i tyre ngjalli reagime të shumta në rrjetet sociale. Mirëpo, cfarë ndryshimi kanë bërë gratë e këtij grupi, transmeton Indeksonline

Në “Facebook” është shpërndarë një fotografi/montazh e deputetes Besa Baftiut me fytyrë e mbushur me kime.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë