Loading…

Pas daljes së Beatrixës, Donaldi i mërzitur rri vetëm

  • 22/01/2022 | 10:10

Pas daljes së Beatrixës, Donaldi i mërzitur rri vetëm

Partnerja e tij u eliminua mbrëmë nga shtëpia.


Beatrixa nuk kishte fat për t’i qëlluar bileta kthyese.

Banori i shtëpisë ka qëndruar jashtë në oborr teksa konsumonte një cigare.

Ndryshe, Beatrixa ishte në nominim me Einxhel dhe Donaldin por ka që ajo u eliminua.

Theksojmë se, pas Beatrixës për të dal nga shtëpia të martën janë të rrezikuar Monika dhe Arbri.

Shiko videon e mëposhmte teksa Donaldi qëndron vetëm, më vonë i bashkohet Egzona.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë