Loading…

Pas dështimit me Note 7, Samsung përgatit Note 8

  • 10/11/2016 | 10:24

Pas dështimit me Note 7, Samsung përgatit Note 8

Industria mobile është në pritje të dy modeleve të reja të telefonave të mençur nga Samsung, përkatësisht gjeneratën e re të Samsung Galaxy S8 që thuhet se do të lansohet në fillim të vitit të ardhshëm dhe versionin e ri të fabletit të saj Samsung Galaxy Note 8, i cili vjen pas dështimit të madh të Note 7.

Sipas Evan Blass dy modelet e reja të Samsung Galaxy S8 do të vijnë me numrin e modelit SMN-G950 dhe SM-G955.

Dje është thënë se Galaxy S8 do të vijë në dy madhësi të ekranit, një me një ekranin në 5.7 inç dhe modeli tjetër me një ekran prej 6.2 inç për të kompensuar mungesën për Galaxy Note 7.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë