Loading…
Pas Dua Lipës, edhe Bebe Rexha nën shoqërinë e Jennifer Lopez |FOTO
  • 11/10/2018 | 15:09

Pas Dua Lipës, edhe Bebe Rexha nën shoqërinë e Jennifer Lopez |FOTO

Ditë më parë Dua Lipa publikoi disa foto ku u pa bashkë me këngëtaren dhe aktoren e njohur Jennifer Lopez. Mirëpo, siç duket edhe Bebe ka shoqëri me të.


Në ceremoninë e ndarjës së çmimeve muzikore ‘American Music Awards 2018’, Bebe është parë bashkë me Jennifer, madje edhe ka pozuar bashkë me  të dhe me të dashurin e saj, shkruan gazetametro.net.

View this post on Instagram

👑 With the Queen and king 👑

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Pjesë e këtij eventi ishin të trija shqiptaret, Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha.

Derisa, kjo e fundit u komentua shumë për njërën ndër dukjet më të mira në këtë mbrëmje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë