Loading…

Pas Dua Lipës, J Balvin ndjek në Instagram edhe këngëtaren e njohur shqiptare

  • 08/08/2022 | 09:49

Pas Dua Lipës, J Balvin ndjek në Instagram edhe këngëtaren e njohur shqiptare

Këngëtari i njohur me famë ndërkombëtare, J Balvin ishte pjesëmarrës natën e dytë të festivalit Sunny Hill të organizuar në Prishtinë. Mirëpo, kulmi i mbrëmjes u arrit kur mori në duar në duar flamurin e Kosovës.


Balvin madje ka ndarë edhe një mesazh në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by J Balvin (@jbalvin)

“Të dua Kosovë, kurrë mos ndaloni së ëndërruari”, ka shkruar ai.

Por ajo që ka rënë në sy të të gjithëve, është se J Balvin nuk ndjek vetëm Dua Lipën në Instagram. Ai ka bërë “follow” edhe reperen e njohur, Tayna, megjithatë kjo e fundit ende nuk ja ka kthyer follow-n kolumbianit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë