Loading…

Pas finales, Mourinho shpërthen në lot dhe zbulon të ardhmen

  • 25/05/2022 | 23:40

Pas finales, Mourinho shpërthen në lot dhe zbulon të ardhmen

Trajneri i Romës Jose Mourinho e ka fituar trofeun e edicionit të parë të Ligës së Konferencës pasi skuadra e tij e mposhti Feynoordin në finale me rezultat minimal 1-0.


Kjo ndeshje u zhvillua në Shqipëri, në stadiumin “Air Albania” në një atmosferë të jashtëzakonshme, transmeton KosovaPress.

Menjëherë pas ndeshjes, trajneri portugez ka folur për të ardhmen e tij ku ka siguruar se do të mbetet në krye të Romës edhe për sezonin e ardhshëm.

“Ne sot kemi bërë histori. Pavarësisht se do të ketë spekulime, unë do t’i refuzojë të gjitha propozimet dhe do të mbetem te Roma. Nuk kam asnjë dyshim, do të vazhdojë këtu”, tha Mourinho në lot menjëherë pas ndeshjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë