Loading…

Pas fitores Basha me gruan në plazh, e kapin paparacit (Foto)

  • 24/07/2017 | 12:47

Pas fitores Basha me gruan në plazh, e kapin paparacit (Foto)

Pasi siguroi fitoren e thellë në krye të demokratëve, Lulzim Basha ka dashur të relaksohet këtë të hënë duke shkuar në plazh me bashkëshorten e tij Aurelën.


Ai është parë në plazhin e Golemit duke dalë shëtitje në breg të detit.

Bash fitoi 91 përqind të votave në zgjedhjet për kryetar të Partisë Demokratike.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë