Loading…
Pas fotos së vezës që theu rekord, ky frut tashmë po e bën të njejtën në rrjetet sociale
  • 14/04/2019 | 13:05

Pas fotos së vezës që theu rekord, ky frut tashmë po e bën të njejtën në rrjetet sociale

Pas fotos së vezës që theu rekord, ky frut tashmë po bën namin në rrjetet socialePara pak kohësh fotoja e një veze e postuar nga një i panjohur theu rekordin e pëlqimeve në Instagram, transmeton Gazeta Metro.


Por, së fundmi vezës dhe motrave Kardashian po ua kalon tashmë një luleshtrydhe.

Nuk ka kaluar shumë kohë pas postimit dhe ky frut tashmë po bën xhiron e rrjetit. Luleshtrydhja në fjalë ngjan si të pasmet e një vajze dhe quhet ndryshe “luleshtrydhja seksi”.

Menjëherë pas postimit, fotoja ka marrë mbi 10,000 pëlqime në Instagram./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë