Loading…

Pas fotove, moderatorja e njohur publikon dhe bisedat private me deputetin shqiptar

  • 23/01/2020 | 13:05

Pas fotove, moderatorja e njohur publikon dhe bisedat private me deputetin shqiptar

Pasi e mohoi për muaj me rradhë lidhjen e saj me ish-deputetin Mark Frrokun, tashmë Rudina Dembacaj nuk fshihet më, madje poston dhe komunikime private me partnerin e saj të ri.

Ajo ka publikuar në Instastory mesazhet që shkëmben me Frrokun, ku duket se ka dhe një “debat” se kush është shefi në marrëdhënien mes tyre.

Por ajo që bie në sy pa dyshim është se si Marku i shpreh dashurinë moderatores së njohur. Duket se çifti po kalon ditët e tyre më të bukura dhe këtë e tregojnë pikërisht këto detaje.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë