Loading…
Pas Google+, shuhet edhe një aplikacion i Google
  • 03/12/2018 | 16:13

Pas Google+, shuhet edhe një aplikacion i Google

“Shkatërrimi” i Google+ nuk ishte e papritur. Që në fillim, Google+ nuk e imponoi veten si një alternativë ndaj Facebook dhe një numër relativisht i vogël njerëzish e përdorën rregullisht atë.


Duket sikur Google po përgatitet të mbyllë një aplikacion tjetër dhe kjo mund të ndikojë shumë njerëz në mbarë botën.

Thuhet se Google do të heq saplikacionin e tij të mesazheve dhe ndarjen e videove, Hangouts, transmeton gazetametro.net.

Kjo ndoshta do të zbatohet vetëm për përdoruesit privatë, ndërsa përdoruesit e biznesit mbeten.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë