Loading…
Pas këtyre pamjeve mendoni dy herë për martesë |PAMJE
  • 05/09/2018 | 16:09

Pas këtyre pamjeve mendoni dy herë për martesë |PAMJE

Videot e dasmave janë të shumta në internet, të cilat tregojnë momentet më të lumtura të njerëzve gjatë kurorëzimit të dashurisë së tyre.

Por, përveç që tregojnë momentet e lumtura, ka shumë video të dasmave që tregojnë edhe dështimet më epike.

E tillë është kjo video më lart, e cila tregon dështimet më qesharake në dasma.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]et
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë