Loading…

Pas koncerteve të njëpasnjëshme, Dafina Zeqiri përfundon në spital

  • 18/08/2022 | 10:41

Pas koncerteve të njëpasnjëshme, Dafina Zeqiri përfundon në spital

Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret më favorite të publikut shqiptar.


Ajo shpesh, ka treguar se vuan nga një problem shëndetësor.

Një vit më parë, Dafina i është nënshtruar një operacioni në gju për shkak të një dëmtimi në ligamente.

Me sa duket këngëtarja ka nisur të ketë përsëri probleme me gjurin e saj të djathë.

Së fundi ajo për ndjekësit e saj ka treguar se i kanë nisur sërish dhimbjet e gjurit dhe kjo për faktin sepse nuk i kanë bërë trajtimin e duhur.

“Vuatja është e vërtetë. Duhej të kisha bërë fizioterapi çdo ditë pas operacionit. Por do të bëhemi më mirë”, shkroi Dafina në një postim në ‘Instagram’.

Në një tjetër story të publikuar Dafina tregon se është “e frikësuar” të takojë doktorin e saj.

“Ai është shumë strikt dhe më vëzhgon çdo lëvizje. Ishalla s’na bërtet.”, shkroi ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë