Loading…

Pas lansimit të këngës “By My Side”, Beatrix shijon motin e ngrohtë në rroba-banje

  • 12/06/2021 | 21:59

Pas lansimit të këngës “By My Side”, Beatrix shijon motin e ngrohtë në rroba-banje

Beatrix ka publikuar imazhet joshëse në rrjete sociale.


Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja erdhi në formë të mahnitshme teksa ka befasuar fansat me paraqitjen e saj në veshje të paktë.

Në fotografitë e publikuara, Beatrix mund të shihet duke marrë poza joshëse afër kamerës teksa shfaqet e veshur me bikini.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)


Këngëtarja së fundi ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “By My Side” ku shfaqet mjaft atraktive me veshje interesante e glamuroze në videoklip.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë