Loading…

Pas lirimit të Ramushit, flet Daut Haradinaj (Foto)

  • 27/04/2017 | 10:54

Pas lirimit të Ramushit, flet Daut Haradinaj (Foto)

Daut Haradinaj, vëllai i ish-komandantit të UÇK’së, Ramush Haradinajt ka dalë me një dedikim të veçantë për dëshmorët e fshatit Preljep pas lirimit ta Ramushit nga gjykata franceze.


“Lirimi i Ramushit sot në ditën e përkujtimit të dëshmorëve të Prejlepit dhe gjithë familjarëve që përkujtojnë dëshmorët ua lehtëson dhimbjet. Lavdi gjithë dëshmorëve!”, ka shkruar Daut Haradinaj në profilin e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë