Loading…
Pas Messit një tjetër yll i Barçës do të mungojë për tre javë
  • 08/11/2018 | 11:15

Pas Messit një tjetër yll i Barçës do të mungojë për tre javë

Philippe Coutinho do t’i mungojë Barcelonë në tri javët e ardhshme


Barcelona barazoi 1-1 me Interin në kuadër të Ligës së Kampionëve, me Philippe Coutinhon që ka pësuar një lëndim gjatë këtij takimi, transmeton GazetaMetro.

Ylli brazilian ka pësuar një lëndim në këmbën e majtë dhe këtë e ka konfirmuar klubi i Barcelonës me anë të një komunikate.

“Testet e bëra këtë mëngjes kanë konfirmuar se lojtari i ekipit të parë Coutinho ka një këputje të vogël në biceps femor të këmbës së majtë,” thuhet në komunikatën e Barçës.

Coutinho do t’i mungojë Barcelonës në tre javët e ardhshme. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë