Loading…

Pas ndarjes me Kim Kardashian, Kanye West paralajmëron dokumentarin: Ja kush do ta transmetoj

  • 08/04/2021 | 16:38

Pas ndarjes me Kim Kardashian, Kanye West paralajmëron dokumentarin: Ja kush do ta transmetoj

Një seri dokumentare në disa pjesë për jetën dhe karrierën e reperit Kanye West thuhet se do të shfaqet në Netflix këtë vit, transmeton Gazeta Metro.


Sipas Billboard, gjiganti streaming harxhoi mbi 30 milion dollarë në seri, edhe pse kjo nuk është konfirmuar zyrtarisht.

Projekti aktualisht i paemëruar po ndihmohet nga çifti i prodhimit Clarence “Cody” Simmons dhe Chake Oza, të cilët ishin prapa promovimit të yllit hip-hop dhe themeluesit të markës “Yeezy”./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë