Loading…

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika përballet me të papriturën

  • 26/06/2022 | 10:18

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika përballet me të papriturën

Afrona Dika ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë javëve të fundit pasi thuhet se është ndarë me Bleron. Ndonëse asnjëri prej tyre nuk ka folur publikisht për këto thashetheme, veprimet në rrjete sociale “flasin” për një krisje mes tyre.


Pasi hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, modelja është shfaqur dhe pa unazën e martesës. Mirëpo, së fundmi, Afrona ka rënë pre e një sulmi kibernetik. Në profilin e modeles në Instagram nuk gjendet më asnjë postim dhe në foton e profilit është vendosur një imazh i zi.

Ndërsa fansat janë shqetësuar për modelen, burime për Prive bëjnë me dije se asaj i kanë hackuar profilin dhe nuk ka më akses.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë