Loading…

Pas ndarjes nga Nora, Roberti ‘godet’ koleget

  • 22/09/2019 | 13:06

Pas ndarjes nga Nora, Roberti ‘godet’ koleget

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, ka treguar se të kënduarit ‘live’ është shumë e lodhshme, shkruan Gazeta Metro.


Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 140 mijë ndjekës, Roberti ka publikuar një video në të cilën tregon se veshjet e tij të djersitura pas përfundimit të performancës.

“Këngëtarët e ‘playback-it’ nuk kanë të tilla probleme”, ka shkruar Roberti krahas videos./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë