Loading…

Pas ndarjes nga Tea, Bearti shoqërohet nga kjo femër në plazh

  • 12/06/2021 | 18:02

Pas ndarjes nga Tea, Bearti shoqërohet nga kjo femër në plazh

Bearti duket se është duke shijuar bregdetin e Shqipërisë mjaft shumë.


Pak muaj më parë doli lajmi se çifti më i përfolur i showbizit për momentin Tea dhe Bearti janë ndarë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e konfirmuan të dytë por që nuk deshën të bënin të ditur për publikun arsyen e ndarjes.

Ndërsa pas ndarjes së çiftit dyshja kanë vazhduar duke ndarë rrugët e tyre dhe po jetojnë jetët e tyre ndara.

Bearti deri tani është shprehur kundër një lidhje dashurie sepse sipas tij, ai po fokusohet në vete para se të filloj kërkimin e një të dashure tjetër, por Instastory e tij e fundit thotë ndryshe.

Ai së fundi ka ndarë disa pamje në Instastory ku shihet duke shijuar motin e nxehtë në plazhe të ndryshme të Shqipërisë teksa në njërën prej tyre shihet në shoqërinë e një vajze të bukur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juliana (@iamjulianan)


Juliana quhet vajza e cila po shoqërohet me ish-konkurrentin e “Përputhen”, emër ky i cili nuk është i njohur për publikun dhe nuk dihet ende se çfarë është saktësisht marrëdhënia e tyre.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë