Loading…

Pas ndarjes, Young Zerka zbulon bisedën e fundit me Ronela Hajatin

  • 22/11/2020 | 10:50

Pas ndarjes, Young Zerka zbulon bisedën e fundit me Ronela Hajatin

Në muajin maj dolën lajmet se dy këngëtarët e njohur, Ronela Hajati dhe Young Zerka, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.


Pasi kaluan të ndarë karantinën, u vu re se ata nuk ndiqnin më njëri-tjetrin as në rrjetet sociale.

Mbrëmjen e djeshme, Zerka ishte i ftuar në emisionin “Shiko Kosh Luan”, ku u bë pjesë e lojërave të ndryshme.

Madje gjatë një sfide, ai nuk ngurroi që të hapte telefonin dhe të tregonte bisedën e fundit me Ronelën.

Këngëtari e hapi telefonin, mirëpo ai nuk kishte asnjë bisedë. Zerka tha se e ka fshirë numrin e Ronelës, si dhe bisedat me të. “Kam fshirë çdo gjë”, tha ai.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë