Loading…

Pas Osmanit, Stoltenberg i shkon në zyre Kurtit

  • 20/11/2023 | 17:34

Pas Osmanit, Stoltenberg i shkon në zyre Kurtit

Pas takimit me Osmanin, shefi i NATO’s Jens Stoltenberg është pritur në takim edhe nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.


Stoltenberg po qëndron sot në Kosovë në kuadër të një vizite disaditore në Ballkanin Perëndimor.

Nesër, ai do të jetë në Serbi ku do të takohet me presidentin serb Vucic dhe kryeministren Brnabic.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë