Loading…

Pas Osmanit, Von der Leyen i shkon në zyre Kurtit

  • 27/10/2022 | 11:21

Pas Osmanit, Von der Leyen i shkon në zyre Kurtit

Pas takimit që ka pasur me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani, presidentja e Komisionit Evropian Von der Leyen, është takuar edhe me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.


Nga ky takim, nuk është paralajmëruar konferencë për medie, ndërsa gazetarët janë lejuar të marrin vetëm pamje.

Pas Kosovës, ajo do të vizitojë edhe Shqipërinë, Bosnje Hercegovinën, Serbinë dhe Malin e Zi.

Më poshtë foto nga takimi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë