Loading…
Pas pak Prishtina luan në fazën e parë të Europa League, këtu mund të shikoni ndeshjen
  • 11/07/2018 | 16:56

Pas pak Prishtina luan në fazën e parë të Europa League, këtu mund të shikoni ndeshjen

Pirhstina do të luajë si mysafir ndeshjen e raundit të parë eliminues për Eruopa League  kundër ekipit nga Luksemburgu, Fola Esch.


Takimi fillon në ora 18:00. Pak para takimit ndeshjen mund ta shikoni duke klikuar këtu.

Formacioni i Prishtinës për këtë përballje është:

Visar Bekaj – Armend Thaqi, Armend Dallku /c/, Ahmet Haliti, Jamal Arago – Gauthier Mankenda, Argjend Mustafa, Ergyn Ahmeti, Meriton Korenica – Basit Abdul Khalid, Ahmed Januzi

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë