Loading…

Pas sherrit në studio flet Meridiani për Balinën: Ajo është fanse e imja

  • 14/01/2022 | 13:26

Pas sherrit në studio flet Meridiani për Balinën: Ajo është fanse e imja

Ish banori i BBV ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në instagram.


Meridian Ramçaj nuk është më pjesë e Big Brother Vip, kjo për shkak të eliminimit të tij të premten e kaluar.

Ishte Donaldi ai që e nxori në nominim duke e çuar në garë me të edhe Ilirin.

Gjatë transmetimit të së premtes Meridiani u përplas me fjalë të rënda me Balina Bodinakun, opinionisten e BBV.

Ndaj nuk iu shpëtoi pyetjeve lidhur me sherrin që e patën së bashku.

“Çfarë mendimi keni për Balina Bodinakun, që dukshëm nuk është transparente në gjykimet e saj?, ishte pyetja që iu adresua ish banorit.

Ndërkohë Meridiani e konsideroi Balinën si fanse të tij në bazë të përgjigjes që i japi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë