Loading…

Pas shkarkimit, flet më në fund hoxha Sulejman Rexhepi

  • 29/05/2020 | 23:37

Pas shkarkimit, flet më në fund hoxha Sulejman Rexhepi

Përmes një komunikate drejtuar besimtarëve myslimanë, ish kreu i BFI’së Sulejman Rexhepi bën të ditur se dorëhiqet nga posti të cilin e mbajti për një kohë të gjatë.


Ndërkohë që dorëheqjen e sqaron se gjatë gjithë kohës sa ka qenë në krye të BFI dhe punën që ka bërë e ka bërë pikërisht në ngritjen e arsimit të brezave të rinjë dhe se për gjithë punën i përgjegjshëm ndihet para Zotit dhe ligjeve.

Këtë dorëheqje Rexhepi e deponoi pasi që u shkarkua nga Riaseti me vendim unanim pas skandalit që bëri bujë mediatike.

Në vazhdim keni komunikatën për opinion të ish-kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë