Loading…

Pas shqetësimeve të vogëlushes, tmerrohet prindi nga ajo që sheh (Video)

  • 08/07/2017 | 10:41

Pas shqetësimeve të vogëlushes, tmerrohet prindi nga ajo që sheh (Video)

Prindërit e një vajze te vogël janë tmerruar nga ajo qe kanë parë në kamerat e vendosura në shtëpi pas shqetësimeve të vazhdueshme që vajza ju paraqiste.


Vajza e vogël i kishte thëne shpesh babait te saj se kur ajo është vetëm ne shtëpi gjerat lëvizin por ai nuk e kishte marrë seriozisht vajzën e tij, deri në momentin që kishte vendosur kamera.

Është e tmerrshme ajo që shihet në video, një kukull e cila lëviz pranë vajzës, dhe më pas kur ajo shkon në tavolinë për të vizatuar, gjërat e ndryshme fillojnë të bien nga tavolina.

http://www.dailymotion.com/video/x57aa0h_telecamere-in-casa_news

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë