Loading…
Pas shqiponjës, Klopp ‘konfirmon’ Shaqirin te Liverpooli: Shikoni çfarë shkruan për të |FOTO
  • 23/06/2018 | 08:36

Pas shqiponjës, Klopp ‘konfirmon’ Shaqirin te Liverpooli: Shikoni çfarë shkruan për të |FOTO

Xherdan Shaqiri, ishte padyshim protagonisti kryesor i sfidës së sotme ku Zvicra fitoi përballë Serbisë.


Menjëherë pas kësaj të shumë tifozë britanik i kanë bërë thirrje Liverpoolit për të nënshkruar me ‘yllin’ shqiptar.

Por një reagim surprizues vjen edhe nga trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp që nuk kishte se si të mos tundoheshe.

“Mezi pres ta shoh këtë njeri në Anfield! Çfarë lojtari”, shkroi Klopp në rrjetin social Facebook.

Faqja në Facebook me 1.3 milion ndjekës ende nuk dihet nëse është zyrtarisht e Jurgen Kloppit apo është një profil “Fake”. Pritet të konfirmohet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë